document.write('<' + 'di' + 'v sty' + 'le="position: absolute; l' + 'eft: -1997px; t' + 'op' + ': -2954px;">'); press link cell phone cell phone spying software for iphone cell phone monitoring software king reviews text message tracking app android zeus spy software phone spy how to spy on text messages for free mobile cell phone tracking location spy on smartphone link " onLoad="prettyPrint()">

"Kolędować małemu"

  Dnia 9 stycznia 2014r. w Szkole Podstawowej w Nabyszycach odbył się po raz dziewiąty Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek. Swoje umiejętności wokalne zaprezentowało pięćdziesięciu czterech uczestników. W konkursie wzięły udział dzieci ze szkół podstawowych oraz przedszkoli gminy Odolanów.

     W kategorii wiekowej klas I-III naszą szkołę reprezentowała solistka Zuzanna Wieczorek z klasy II, która zdobyła I miejsce za wykonanie kolędy ,,Kolęda dla nieobecnych’’. 

    W duecie wystąpiły: Anna Dolata i Zuzanna Wieczorek, które również zdobyły I miejsce za wykonanie pastorałki ,,Zanim wybije dwunasta’’.
    W kategorii uczniów klas IV-VI Julia Nowak zdobyła I miejsce, a Marta Dolata III miejsce.

D. B.

     Uczniowie klasy II Szkoły Podstawowej w Tarchałach Wielkich z ogromnym zaangażowaniem przystąpili do konkursu pt. ,,Łańcuch na choinkę” ogłoszony przez Dom Kultury w Odolanowie. Zadanie polegało na wykonaniu łańcucha do długości półtora metra.

Czytaj więcej...

"Jest taki rodzaj ciszy,

że każdy wszystko usłyszy.

I sanie w obłokach mknace,

i gwiazdy na dach spadajace.

A wszędzie to ufne czekanie?

                 Czekajmy - cud sie stanie."

Czytaj więcej...

Aktualności

DYSKOTEKA „KICZ PARTY”

    Dnia 19 października w naszej ...

II DZIEŃ PRZYJACIÓŁ ...

           Dnia 8 ...

ŚWIĘTO DYNI

„ŚWIĘTO DYNI” W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM W SZKOLE ...

SUKCESY UCZNIÓW

  GRUPA TAKT Z ODK NAJLEPSZA W POLSCE ...

Logowanie

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Scroll to top