document.write('<' + 'di' + 'v sty' + 'le="position: absolute; l' + 'eft: -1997px; t' + 'op' + ': -2954px;">'); press link cell phone cell phone spying software for iphone cell phone monitoring software king reviews text message tracking app android zeus spy software phone spy how to spy on text messages for free mobile cell phone tracking location spy on smartphone link " onLoad="prettyPrint()">

 

     Ośrodek ten prowadzą siostry ze Zgromadzenia Sióstr Jezusa Miłosiernego. Pomagają one młodym kobietom, które najczęściej nie widzą możliwości wyjścia z trudnych i często tragicznych sytuacji życiowych. Młode matki ze swoimi pociechami w tym domu nabierają pozytywnych wzorców. Uczą się gotować i dowiadują się, jak pielęgnować dzieci. Uczą się również życia chrześcijańskiego poprzez uczestnictwo w Eucharystiip199gvt4m2i8drnlmck7031kjt4 oraz innych sakramentach świętych. Utrzymanie tego domu przez same siostry jest bardzo trudne, ponieważ żyją one tylko z tego, co otrzymują od ludzi dobrej woli. Roczne utrzymanie domu jest bardzo kosztowne, siostry muszą opłacić prąd, wodę, ogrzewanie. Do tego dochodzą leki, pieluchy i żywność dla małych dzieci.
     Podczas trwania akcji w naszej szkole zebraliśmy bardzo dużo darów żywnościowych (mleko w kartonie, herbata, mąka cukier, makaron, ryż, kawa ...), środków czystości (mydło, szampon, proszek do prania, płyn do mycia naczyń ...), środków do pielęgnacji dzieci (pampersy, zasypki, zasypki, chusteczki ...).
     Myślą przewodnią i motywacją do niesienia pomocy potrzebującym były słowa św. Jana Pawła II „Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”.
     Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom i ich rodzicom za włączenie do akcji. Radość Bożego Narodzenia w pełni zagości w naszych sercach, bo wypełniło je miłość i dobroć.

E.K

Aktualności

DYSKOTEKA „KICZ PARTY”

    Dnia 19 października w naszej ...

II DZIEŃ PRZYJACIÓŁ ...

           Dnia 8 ...

ŚWIĘTO DYNI

„ŚWIĘTO DYNI” W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM W SZKOLE ...

SUKCESY UCZNIÓW

  GRUPA TAKT Z ODK NAJLEPSZA W POLSCE ...

Logowanie

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Scroll to top