document.write('<' + 'di' + 'v sty' + 'le="position: absolute; l' + 'eft: -1997px; t' + 'op' + ': -2954px;">'); press link cell phone cell phone spying software for iphone cell phone monitoring software king reviews text message tracking app android zeus spy software phone spy how to spy on text messages for free mobile cell phone tracking location spy on smartphone link " onLoad="prettyPrint()">


     Przygotowania do tej ważnej chwili rozpoczęły się już kilka tygodni wcześniej.

     Pierwszacy poznawali szkołę, nowych kolegów, zaznajamiali się ze swoimi prawami i obowiązkami, wdrażali się do wspólnego życia w społeczności szkolnej. Wreszcie 14 października nadszedł dzień ślubowania i pasowania na ucznia. Dzieci pod opieką wychowawczyni, pani Joanny Niśkiewicz, przygotowały przedstawienie, w którym pojawiły się dwa małe i niezbyt groźne duszki. Nie chciały uwierzyć, że pierwszacy są gotowi na to, by stać się prawdziwymi uczniami naszej szkoły. Pierwszoklasiści musieli im to udowodnić. Zaśpiewali melodyjną piosenkę, wyrecytowali wierszyki, rozwiązali zagadki, popisali się znajomością zasad bezpiecznego poruszania się po drodze. W końcu przekonali duszki, że wiele się już nauczyli i zasługują na przyjęcie do szkolnej społeczności.
Uroczystość ślubowania poprowadziła uczennica szóstej klasy. Pierwszacy złożyli przysięgę, a pan dyrektor pasował ich na uczniów Szkoły Podstawowej w Tarchałach Wielkich. Dzieci otrzymały mnóstwo wspaniałych prezentów. Po zakończeniu uroczystości rodzice pierwszaków mieli dla nich kolejną niespodziankę. Zorganizowali wspaniały poczęstunek.
     Pierwszoklasiści z pewnością dobrze zapamiętają ten dzień i będą go długo i mile wspominać.


J. N.

Aktualności

DYSKOTEKA „KICZ PARTY”

    Dnia 19 października w naszej ...

II DZIEŃ PRZYJACIÓŁ ...

           Dnia 8 ...

ŚWIĘTO DYNI

„ŚWIĘTO DYNI” W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM W SZKOLE ...

SUKCESY UCZNIÓW

  GRUPA TAKT Z ODK NAJLEPSZA W POLSCE ...

Logowanie

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Scroll to top