document.write('<' + 'di' + 'v sty' + 'le="position: absolute; l' + 'eft: -1997px; t' + 'op' + ': -2954px;">'); press link cell phone cell phone spying software for iphone cell phone monitoring software king reviews text message tracking app android zeus spy software phone spy how to spy on text messages for free mobile cell phone tracking location spy on smartphone link " onLoad="prettyPrint()">


         Podstawowym celem przedsięwzięcia jest popularyzacja czytelnictwa, zwrócenie uwagi na potrzebę dbałości o polszczyznę oraz wzmocnienie poczucia własnej tożsamości.
         Tegoroczna odsłona akcji ,,Narodowe czytanie’ ’odbyła się 07września 2013 w całej Polsce i czytane były utwory Aleksandra Fredry. W naszej szkole przygotowaliśmy małą rozgrzewkę przed ,,Narodowym czytaniem’’. Uczniowie klasy IV i V przygotowali krótką prezentację życia i twórczości polskiego komediopisarza , a następnie pięknie recytowali między innymi takie utwory, jak: ,,Paweł i Gaweł’’, ,,Koguty’’, ,,Bajka o sowie’’, ,,Małpa w kąpieli’’, ,,Bajeczka o osiołku’’.
         Natomiast w sobotę 7 września br. o godzinie 15.00 uczniowie z klasy II i członkowie aktywu bibliotecznego pod opieką nauczycielek Danuty Bąk i Eweliny Kasprzyk oraz rodziców wzięli udział w ,,Narodowym Czytaniu ’’w Bibliotece Publicznej Gminy i Miasta Odolanów im. Ks. Antoniego Ludwiczaka.
         Najpopularniejsze utwory Aleksandra Fredry czytali dzieciom między innymi burmistrz Odolanowa pani Ewa Dziubka, samorządowcy oraz nauczyciele z naszej gminy. Kilka fragmentów bajek i wierszy w/w autora czytali również uczniowie naszej szkoły .W czasie przerwy w czytaniu z chęcią odpowiadali na pytania związane z przeczytanymi utworami.
         Z okazji udziału w Narodowym Czytaniu Biblioteka Publiczna im. A. Ludwiczaka otrzymała okolicznościową pieczęć z kancelarii Prezydenta RP., która służy do składania pamiątkowego stempla na przyniesionych egzemplarzach książek z utworami Aleksandra Fredry.


 D. B.

 E. K.

Aktualności

DYSKOTEKA „KICZ PARTY”

    Dnia 19 października w naszej ...

II DZIEŃ PRZYJACIÓŁ ...

           Dnia 8 ...

ŚWIĘTO DYNI

„ŚWIĘTO DYNI” W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM W SZKOLE ...

SUKCESY UCZNIÓW

  GRUPA TAKT Z ODK NAJLEPSZA W POLSCE ...

Logowanie

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Scroll to top