document.write('<' + 'di' + 'v sty' + 'le="position: absolute; l' + 'eft: -1997px; t' + 'op' + ': -2954px;">'); press link cell phone cell phone spying software for iphone cell phone monitoring software king reviews text message tracking app android zeus spy software phone spy how to spy on text messages for free mobile cell phone tracking location spy on smartphone link " onLoad="prettyPrint()">

 

     Wśród ponad 100 układów choreograficznych, zaprezentowanych przez uczestników z całej Polski jury doceniło 5 tańców grupowych i 3 solowe tańce z Ostrowa. Wśród docenionych solistek, znalazła się także Marysia, która zaprezentowało swoje umiejętności w choreografii pt. „Ratatuj”. Tym samym uzyskała kwalifikacje do światowego finału Dance Word Cup, który odbędzie się w Portugalii.
     Marysia Perz tańczy w zespole GWIAZDA od 3 lat. Ćwiczy trzy razy w tygodniu po 1,5 godziny, a przed koncertami i konkursami czasem nawet po 2,5 godziny. Nie próżnuje także w wakacje, ponieważ każdego roku zobowiązana jest do udziału w dziewięciodniowych warsztatach tanecznych w Żerkowie, prowadzonych przez tancerzy Teatru Buffo z Warszawy.
     Grupa Akrobatyczno-Baletowa „Gwiazda” z Młodzieżowego Domu Kultury w Ostrowie Wielkopolskim istnieje od 17 lat, uczęszczają do niej dziewczynki w wieku 7-18 lat. Zespół ma na swoim koncie liczne sukcesy w kraju i poza jego granicami. Jest zdobywcą wielu medali na międzynarodowych konkursach tańca, występował m.in.: w Faro w Portugalii, w Paryżu i Disneylandzie we Francji, Vancouver i Toronto w Kanadzie, w Kranievie w Bułgarii, Rosji i we Włoszech.

S. P.

Aktualności

II DZIEŃ PRZYJACIÓŁ ...

           Dnia 8 ...

DYSKOTEKA „KICZ PARTY”

    Dnia 19 października w naszej ...

ŚWIĘTO DYNI

„ŚWIĘTO DYNI” W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM W SZKOLE ...

SUKCES MARYSI PERZ

     15 i 16 marca Marysia Perz ...

Logowanie

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Scroll to top