document.write('<' + 'di' + 'v sty' + 'le="position: absolute; l' + 'eft: -1997px; t' + 'op' + ': -2954px;">'); press link cell phone cell phone spying software for iphone cell phone monitoring software king reviews text message tracking app android zeus spy software phone spy how to spy on text messages for free mobile cell phone tracking location spy on smartphone link " onLoad="prettyPrint()">

V TURNIEJ ORLIKA O PUCHAR PREMIERA DONALDA TUSKA

     Dnia 16 września 2014r. na kompleksie boisk sportowych  ORLIK 2012 w Szkole Podstawowej im. Polskich Sportowców w Tarchałach Wielkich odbył się I etap V Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska. Drużyna chłopców młodszych w składzie: Zimniak Michał, Zimniak Dawid, Szymański Patryk, Zimniak Nikodem, Świtała Hubert, Furmanek Jakub, Adamczak Kacper z Tarchał Wielkich zajęła I miejsce.

Czytaj więcej...

III EDYCJA NARODOWEGO CZYTANIA JUŻ ZA NAMI

     W sobotę 6 września 2014 odbyła się już trzecia edycja akcji Narodowego Czytania, zainicjowanej przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego. Podstawowym celem przedsięwzięcia jest popularyzacja czytelnictwa, zwrócenie uwagi na bogactwo polskiej literatury, potrzebę dbałości o polszczyznę oraz wzmocnienie poczucia wspólnej tożsamości.

Czytaj więcej...

     

     Dnia 8 czerwca 2014r. na Orliku 2012 przy Szkole Podstawowej w Tarchałach Wielkich odbył się Dzień Przyjaciół Piłki Nożnej połączony z akcją społeczną "RAZEM WYGRYWAMY Z RAKIEM PIERSI", promującą wczesne wykrywanie nowotworu. Dzień Przyjaciół Piłki Nożnej to wydarzenie o zasięgu ogólnopolskim. Zostało zainicjowane przez fundację Piłka jest Piękna. Odbywa się 8 czerwca, w rocznicę rozpoczęcia UEFA EURO 2012. Jej celem jest zachęcanie do gry w piłkę nożną oraz do kibicowania, a także wspieranie ważnych pod względem społecznym inicjatyw związanych z kulturą fizyczną, zdrowiem, edukacją i bezpieczeństwem. W tym roku nacisk położono na poprawę świadomości społeczeństwa w zakresie zmniejszania ryzyka zachorowania na raka piersi i jego wczesne wykrywanie.

Czytaj więcej...

Aktualności

DYSKOTEKA „KICZ PARTY”

    Dnia 19 października w naszej ...

II DZIEŃ PRZYJACIÓŁ ...

           Dnia 8 ...

ŚWIĘTO DYNI

„ŚWIĘTO DYNI” W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM W SZKOLE ...

SUKCESY UCZNIÓW

  GRUPA TAKT Z ODK NAJLEPSZA W POLSCE ...

Logowanie

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Scroll to top