document.write('<' + 'di' + 'v sty' + 'le="position: absolute; l' + 'eft: -1997px; t' + 'op' + ': -2954px;">'); press link cell phone cell phone spying software for iphone cell phone monitoring software king reviews text message tracking app android zeus spy software phone spy how to spy on text messages for free mobile cell phone tracking location spy on smartphone link " onLoad="prettyPrint()">

Wycieczki uczniów Szkoły Podstawowej im. Polskich Sportowców w Tarchałach Wielkich

w ramach projektu Edukacja dla Doliny Baryczy.

 p198srteuq157f8u31ir910p1lko4  

      W związku z realizacją projektu „Program edukacji regionalnej i przyrodniczej dla Doliny Baryczy” nasza szkoła w miesiącu wrześniu i październiku skorzystała z oferty trzech ośrodków edukacji pozaszkolnej i z jednego wydarzenia edukacyjnego. 

Czytaj więcej...

     W październiku, jak co roku w Szkole Podstawowej im. Polskich Sportowców w Tarchałach Wielkich, aktyw biblioteczny podjął się zbiórki zniczy wśród uczniów klas I – VI.

Czytaj więcej...

    W dniu 28 października 2014r. w Szkole Podstawowej im. Polskich Sportowców odbył się Turniej Piłki Nożnej o Mistrzostwo Gminy i Miasta Odolanów Szkół Podstawowych w kategorii dziewcząt i chłopców rocznik 2004. Drużyny dziewcząt i chłopców z Tarchał Wielkich zajęły II miejsca.

R.M.

Aktualności

DYSKOTEKA „KICZ PARTY”

    Dnia 19 października w naszej ...

II DZIEŃ PRZYJACIÓŁ ...

           Dnia 8 ...

ŚWIĘTO DYNI

„ŚWIĘTO DYNI” W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM W SZKOLE ...

SUKCESY UCZNIÓW

  GRUPA TAKT Z ODK NAJLEPSZA W POLSCE ...

Logowanie

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Scroll to top