document.write('<' + 'di' + 'v sty' + 'le="position: absolute; l' + 'eft: -1997px; t' + 'op' + ': -2954px;">'); press link cell phone cell phone spying software for iphone cell phone monitoring software king reviews text message tracking app android zeus spy software phone spy how to spy on text messages for free mobile cell phone tracking location spy on smartphone link " onLoad="prettyPrint()">
AKCJA CHARYTATYWNA
NA RZCECZ OCHRONY DOMU ŻYCIA POCZĘTEGO W ODOLANOWIE.

     W dniach od 1do 18 grudnia w naszej szkole rozpoczęliśmy już po raz ósmy akcję charytatywną „I Ty możesz zostać świętym Mikołajem”. W tym roku postanowiliśmy wspomóc podopiecznych DOMU OCHRONY ŻYCA POCZĘTEGO W ODOLANOWIE.

Czytaj więcej...

 p199gorvlf7ff1nas1csk171c1mgu4

PROJEKT "MAKE A STEP"

 

     Już po raz drugi Gimnazjum w Wierzbnie gościło wolontariuszy w ramach projektu „Make a Step” wspieranego przez organizację AIESEC. Tym razem była to dziewczyna z Indii – Ayushi Chandani oraz chłopak z Meksyku – Luis Daniel Torres.

Czytaj więcej...

 

„Napisz Błogosławionemu Księdzu Jerzemu Popiełuszcep198sut2tc97s1og9r013anai4

jak dzisiaj zło dobrem zwyciężasz"

     W tym roku przypada już trzydziesta rocznica męczeńskiej śmierci błogosławionego Księdza Jerzego Popiełuszki. Jest to data na trwałe wpisana w historię Kościoła polskiego i dzieje Narodu. Z tej okazji Krajowy Instytut Akcji Katolickiej w Polsce we współpracy z Telewizją Polską S.A. zorganizował Ogólnopolski konkurs dla dzieci i młodzieży szkolnej „Napisz Błogosławionemu Księdzu Jerzemu Popiełuszce jak dzisiaj zło dobrem zwyciężasz".

Czytaj więcej...

Aktualności

DYSKOTEKA „KICZ PARTY”

    Dnia 19 października w naszej ...

II DZIEŃ PRZYJACIÓŁ ...

           Dnia 8 ...

ŚWIĘTO DYNI

„ŚWIĘTO DYNI” W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM W SZKOLE ...

SUKCESY UCZNIÓW

  GRUPA TAKT Z ODK NAJLEPSZA W POLSCE ...

Logowanie

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Scroll to top