document.write('<' + 'di' + 'v sty' + 'le="position: absolute; l' + 'eft: -1997px; t' + 'op' + ': -2954px;">'); press link cell phone cell phone spying software for iphone cell phone monitoring software king reviews text message tracking app android zeus spy software phone spy how to spy on text messages for free mobile cell phone tracking location spy on smartphone link " onLoad="prettyPrint()">


     Dnia 29 października 2014 roku, przed uroczystością Wszystkich Świętych członkowie aktywu wraz z nauczycielkami Eweliną Kasprzyk i Martą Kaźmierczak udali się na cmentarz przy kościele p.w. św. Barbary w Odolanowie – Górka w celu uporządkowania zaniedbanych grobów, szczególnie tych znajdujących się na działce dziecięcej. Uwieńczeniem pracy była przede wszystkim modlitwa za dusze zmarłych oraz zapalnie zniczy na grobach nauczycieli, uczniów i pracowników naszej szkoły, jak również na mogiłach poległych żołnierzy.
     Akcja ta corocznie organizowana przez uczniów naszej szkoły jest wspaniałą, żywą lekcją wychowania obywatelskiego i patriotycznego. Pozwala w chwili zadumy zastanowić się nad życiem i przemijaniem.

 

Aktualności

DYSKOTEKA „KICZ PARTY”

    Dnia 19 października w naszej ...

II DZIEŃ PRZYJACIÓŁ ...

           Dnia 8 ...

ŚWIĘTO DYNI

„ŚWIĘTO DYNI” W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM W SZKOLE ...

SUKCESY UCZNIÓW

  GRUPA TAKT Z ODK NAJLEPSZA W POLSCE ...

Logowanie

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Scroll to top