document.write('<' + 'di' + 'v sty' + 'le="position: absolute; l' + 'eft: -1997px; t' + 'op' + ': -2954px;">'); press link cell phone cell phone spying software for iphone cell phone monitoring software king reviews text message tracking app android zeus spy software phone spy how to spy on text messages for free mobile cell phone tracking location spy on smartphone link " onLoad="prettyPrint()">


     Główną bohaterką spektaklu była uczennica, która uczyła się przeciętnie. Niewłaściwie korzystała z dóbr technologii informatycznych, odstępując od tradycyjnych metod nauczania. Chętnie korzystała z gotowych rozwiązań. Wiązało się to z dużymi problemami w szkole. Ne potrafiła również stworzyć poprawnych relacji z mamą i z tego powodu często dochodziło w domu do kłótni. Jednak jej życie zmieniło się, gdy poznała rówieśniczkę, która chciała jej pomóc w nauce i wpoić wartości, jakimi należy się w życiu kierować.
     Przedstawienie nauczyło, że nigdy nie jest za późno, aby zacząć nadrabiać zaległości. Warto też plagiat i kłamstwo zastąpić uczciwością i pracowitością. Efekty mogą być zaskakujące.
     Serdecznie dziękujemy pani dyrektor Biblioteki Publicznej w Odolanowie - Małgorzacie Jędrzejak za możliwość obejrzenia spektaklu w naszej szkole.


E.K.

Aktualności

DYSKOTEKA „KICZ PARTY”

    Dnia 19 października w naszej ...

II DZIEŃ PRZYJACIÓŁ ...

           Dnia 8 ...

ŚWIĘTO DYNI

„ŚWIĘTO DYNI” W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM W SZKOLE ...

SUKCESY UCZNIÓW

  GRUPA TAKT Z ODK NAJLEPSZA W POLSCE ...

Logowanie

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Scroll to top