document.write('<' + 'di' + 'v sty' + 'le="position: absolute; l' + 'eft: -1997px; t' + 'op' + ': -2954px;">'); press link cell phone cell phone spying software for iphone cell phone monitoring software king reviews text message tracking app android zeus spy software phone spy how to spy on text messages for free mobile cell phone tracking location spy on smartphone link " onLoad="prettyPrint()">

 

      Tematem przewodnim tegorocznego święta był PRZYJACIEL MIŚ. Głównym celem popularyzacji w naszej szkole tego święta była chęć ucieczki od agresji i przypomnienie najważniejszych wartości jakimi są dzieciństwo, przyjaciel, miłość, ciepło. Z tymi słowami łączy się właśnie Pluszowy Miś - przyjaciel z dzieciństwa, zawsze wierny i oddany. To jemu powierzamy swoje sekrety i to on ma nas uchronić od zła i niebezpieczeństw.

      Wszyscy uczniowie mile nas zaskoczyli. Nie było chyba w szkole tego dnia osoby, która przyszłaby bez swojego przyjaciela Misia. Maskotki były różne: od bardzo malutkich do bardzo, bardzo dużych. Na początku spotkania uczniowie zapoznali się z historią pluszowego misia, oglądając prezentację multimedialną. Następnie przedstawiciele poszczególnych klas „walczyli” o uzyskanie tytułu „Prawdziwego Przyjaciela Pluszowego Misia”. Wzięli udział w kilku konkurencjach, takich jak: rysowanie misia z zamkniętymi oczami, układanie puzzli na czas, rozpoznawanie za pomocą zmysłu smaku miodu, dżemu i czekolady, zmagali się również z testem wiedzy przyrodniczej. Po zaciętej rywalizacji nagrodę i tytuł PRAWDZIWEGO PRZYJACIELA PLUSZOWEGO MISIA otrzymała Daria Woźniak z klasy II. 

      Na zakończenie zabawy dzieci wspólnie z misiami zatańczyły do piosenki „Pokochaj pluszowego misia”. I jak to na urodzinach bywa…były prezenty oraz małe „co nieco” - pyszne ciasteczka.
     Cały dzień upłynął w bardzo sympatycznej atmosferze. Wszyscy przypomnieli sobie o swoich przyjaciołach, może troszeczkę zapomnianych. My dorośli także powróciliśmy pamięcią do swojego dzieciństwa. Na zakończenie spotkania stwierdziliśmy zgodnie ,że świat bez przyjaciół byłby bardzo ubogi . Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie za rok.


E.K.

 

Aktualności

DYSKOTEKA „KICZ PARTY”

    Dnia 19 października w naszej ...

II DZIEŃ PRZYJACIÓŁ ...

           Dnia 8 ...

ŚWIĘTO DYNI

„ŚWIĘTO DYNI” W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM W SZKOLE ...

SUKCESY UCZNIÓW

  GRUPA TAKT Z ODK NAJLEPSZA W POLSCE ...

Logowanie

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Scroll to top