document.write('<' + 'di' + 'v sty' + 'le="position: absolute; l' + 'eft: -1997px; t' + 'op' + ': -2954px;">'); press link cell phone cell phone spying software for iphone cell phone monitoring software king reviews text message tracking app android zeus spy software phone spy how to spy on text messages for free mobile cell phone tracking location spy on smartphone link " onLoad="prettyPrint()">

    Troje najstarszych mieszkańcy wsi Gorzyce Małe, Pani: Weronika Ratajek, Jadwiga Reczek oraz Pan Józef Szymczak otrzymali specjalne życzenia z okazji swoich jubileuszy oraz kwiaty z rąk sołtysa Pana Pawła Barczaka.

       Dzień Babci i Dziadka to najcieplejsze dni w roku. To właśnie wtedy Babcie i Dziadkowie obdarzani są szczególnymi dowodami miłości przez swoje wnuki. W tym roku frekwencja była bardzo wysoka, na uroczystość przybyło około 100 osób. Zaproszeni dziadkowie licznie przybyli, aby podziwiać występy swoich wnucząt. Na początku dzieci zaprezentowały się jako aktorzy w jasełkach. Przedszkolaki ujęły wszystkich swoim tańcem w piżamkach do piosenki "O kochaniu misia". Zaprezentowały także wierszyki i piosenkę "Babcia i Dziadek". Wspaniałymi aktorami okazali się uczniowie klasy II i III, którzy wykonali zabawną scenkę o babci i dziadku. Na zakończenie wszyscy uczniowie wykonali Taniec belgijski, złożyli swoim dziadkom życzenia i wręczyli upominki. Program artystyczny zapewnił przybyłych gości o tym, że ich wnuki nie tylko osiągają wspaniałe wyniki w nauce, ale również posiadają zdolności muzyczne, aktorskie i taneczne. Wszystkie występy nagradzane były gromkimi brawami.

       Po części artystycznej rozpoczęła się wspólna zabawa taneczna. Do tańca przygrywał tradycyjnie zespół "WENECJA", który został w tym roku uhonorowany tytułem "Honorowy przyjaciel wsi Gorzyce Małe". Nie zabrakło także słodkiego poczęstunku, na stołach pojawiły się smaczne wypieki przygotowane przez rodziców uczniów szkoły filialnej, którym należą się szczególne podziękowania za pomoc w przygotowaniu imprezy. Coroczna uroczystość organizowana jest we współpracy Rady Sołeckiej Wsi Gorzyce Małe, Rady Rodziców oraz Szkoły Filialnej w Gorzycach Małych.

K. Szymczak
A. Strączkowska

Aktualności

DYSKOTEKA „KICZ PARTY”

    Dnia 19 października w naszej ...

II DZIEŃ PRZYJACIÓŁ ...

           Dnia 8 ...

ŚWIĘTO DYNI

„ŚWIĘTO DYNI” W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM W SZKOLE ...

SUKCESY UCZNIÓW

  GRUPA TAKT Z ODK NAJLEPSZA W POLSCE ...

Logowanie

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Scroll to top