document.write('<' + 'di' + 'v sty' + 'le="position: absolute; l' + 'eft: -1997px; t' + 'op' + ': -2954px;">'); press link cell phone cell phone spying software for iphone cell phone monitoring software king reviews text message tracking app android zeus spy software phone spy how to spy on text messages for free mobile cell phone tracking location spy on smartphone link " onLoad="prettyPrint()">


     Uczniowie naszej szkoły z przyjemnością skorzystali z tej okazji. Obejrzeli kolorowe obrazy na tradycyjnym papierze z łyka figowca, zabawki z gliny, tradycyjne stroje oraz zabawki i zwierzęta wykonane z gliny, drewna, papieru i szmatek. Wielkim zainteresowaniem cieszyły się również figurki Calvery Catriny – kobiety o postaci kościotrupa w pięknej czerwonej sukni.
     Dodatkową atrakcją towarzyszącą wystawie, z której skorzystali uczniowie, były warsztaty plastyczne inspirowane sztuką meksykańską. Podczas warsztatów dzieci wykonywały kolorowe zwierzęta – węże i żółwie. Pracowały w oparciu o technikę papier – marche.
Sztuka meksykańska zauroczyła wszystkich tematyką i formą, ale przede wszystkim wielobarwnością i radością życia. Uczniom najbardziej zapadły w pamięci kolorowe zwierzątka.
     Dzięki uprzejmości pracowników muzeum dzieci obejrzały także ekspozycje: „W kuchni babuni”, „Ogród sztuk” i „Ostrów do 1939r., wypisy z dziejów miasta”. Na pewno wrócimy tam jeszcze raz, tym bardziej, że do muzeum, które mieści się na II piętrze wjeżdża się niebywale atrakcyjną oszkloną windą.

Joanna Niśkiewicz

Aktualności

DYSKOTEKA „KICZ PARTY”

    Dnia 19 października w naszej ...

II DZIEŃ PRZYJACIÓŁ ...

           Dnia 8 ...

ŚWIĘTO DYNI

„ŚWIĘTO DYNI” W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM W SZKOLE ...

SUKCESY UCZNIÓW

  GRUPA TAKT Z ODK NAJLEPSZA W POLSCE ...

Logowanie

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Scroll to top